شرکت تولیدی تکین پلاست پاسارگاد بزرگترین تولید کننده پالت پلاستیکی برای تنوع محصول خود یک سرمایه گذاری بزرگی انجام داده است و قالب های متنوع پالت پلاستیکی را از شرکت آلمانی خریداری کرده است و از فروردین ماه سال ۱۴۰۰ به مارکت ایران و خاورمیانه ورود می کند، تنوع و کاربرد این پالت های پلاستیکی به نحوی است که تمام طیف های خریداران پالت پلاستیکی را در بر میگیرد و مصرف کنندگان پالت پلاستیکی می توانند به راحتی پالت پلاستیکی خود را انتخاب و خریداری نمایند.
از مزایای این پالت های پلاستیکی که از فروردین ماه ۱۴۰۰ به بازار عرضه می شوند این است که کاملا بر اساس جدیدترین علم لجستیک اروپایی تولید شده اند. و ضمن اینکه این پالت های پلاستیکی فقط در شرکت تکین پلاست پاسارگاد تولید می شوند، این پالت های پلاستیکی یصورت انحصاری می باشد.
با نشر خبر قالب جدید پالت پلاستیکی از سراسر ایران و کشور های همسایه جهت گرفتن نمایندگی به واحد فروش تکین پلاست مراجعه کرده اند. و در حال حضر شرکت تکین پلاست در حال بررسی می باشد تا بهترین و معتمد ترین نمایندگی های فروش پالت پلاستیکی را در ایران و سایر نقاط جهان برگزیند.
بزرگترین دلیل سرمایه گذاری در بالا بردن تنوع پالت پلاستیکی اعتماد شما مشتریان عزیز به تکین پلاست بوده است.
یکی دیگر از دلایل این سرمایه گذاری تنوع پالت پلاستیکی جذب دیگر مشتریانی می باشد که همچنان پالت چوبی مصرف میکنند و تکین پلاست به دلایل زیست محیطی تنوع پالت پلاستیکی را بالا برده تا بعضی از تولید کنندگان از مصرف پالت چوبی به پالت پلاستیکی روی بیاورند.
شما مشتریان عزیز می توانید از فروردین سال ۱۴۰۰ این پالت پلاستیکی های جدید را در لیست محصولات و در قسمت پالت پلاستیکی مشاهده بفرمایید و در صورت نیاز و خرید پالت پلاستیکی با واحد فروش شرکت تکین پلاست تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر
verification