پالت های پلاستیکی معمولا به عنوان یک واحد حمل بار در جابجایی های کالا و محصولات یک انبار یا یک کارخانه، نقش مهم و اساسی ای دارند. توزیع محصولات و انبار داری از مهم ترین نقش های پالت پلاستیکی بوده است. پالت ها عمداتا به شکل سنتی از چوب تولید می گردند.
پالت پلاستیکی در رنگبندی و طرح بندی مختلف بیش از ۵۰ سال است که در اروپا و سایر نقاط جهان استفاده می شود و بخش عمده ای از بازار های پالت را به خودش اختصاص می دهد.
اهمیت در چیدمان و رنگبندی پالت پلاستیکی یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در نوع و انتخاب رنگ پالت پلاستیکی باید به آن توجه کرد.
برای چیدمان پالت پلاستیکی باید به رنگ بندی آن توجه بسیاری داشت. زیرا اگر از رنگبندی مناسب برای چیدمان پالت ها استفاده نکنید، نمی توانید چیدمان مرتب و یک دستی داشته باشید.
دو روش رنگبندی و چیدمان پالت پلاستیکی:

  • چیدمان ردیفی پالت پلاستیکی با رنگبندی منظم
  • چیدمان بلوکی پالت پلاستیکی با رنگبندی منظم

نکته ی بسیار مهم در نحوه چیدمان پالت پلاستیکی، انتخاب رنگبندی مناسب پالت پلاستیکی و  استفاده مناسب از فضای انبار و فضای پالت پلاستیکی است. با انتخاب مناسب رنگبندی در چیدان پالت پلاستکی و استفاده مناسب از فضا، می توانید کار انبار گردانی و چینش انبار را بسیار راحت و آسان کنید. همینطور جهت یک چیدمان مقاوم و صحیح روی پالت های پلاستیکی باید حتما اطلاعات دقیق و کافی را از ابعاد و رنگبندی پالت پلاستیکی و قدرت تحمل آن را داشته باشیم.

پالت پلاستیکی بهداشتیخط دوخت پالتتست رنگ پالت پلاستیکیپالت پلاستیکی انبارکاربردهای پالت پلاستیک در صنایع
ارسال نظر
verification