پالت پلاستیکی کد 1318
پالت پلاستیکی کد 1318
پالت پلاستیکی کد 1313
پالت پلاستیکی کد 1313

 

پالت های پلاستیکی سایز 130 در 110

پالت های پلاستکی با این ابعاد عمدتا در صنایع پترو شیمی مورد استفاده قرار می گیرند. پالت های ۱۳۰.۱۱۰.۱۵ دو‌ تیپ مهم دارند  که هر دو مدل تیپ آنها پرفروش و پرطرفدار هستند.

پالت های پلاستیکی با ابعاد 130 در 110 موجود در تکین پلاست 


شرکت تکین پلاست پاسارگارد با داشتن سابقه طولانی مدت در تولید پالت پلاستیکی، پالت های متنوعی را در سبد محصولات خود دارد. پالت های 130 در 110 از پرکاربردترین و پروفروش ترین پالت برای پترو شیمی هستند که تکین پلاست چندین پالت با طراحی های متنوع موجود دارد. در ادامه می توانید انواع پالت های پلاستیکی موجود در این ابعاد را ببینید و با توجه به نیاز خود هر یک از آنها را تهیه کنید، همینطور با کلیک روی هر یک از پالت ها اطلاعات بیشتری در مورد آنها به دست آورید:

برای ارتباط با کارشناسان فروش تکین پلاست و دریافت مشاوره قبل از خرید و همینطور استعلام قیمت پالت تماس بگیرید 

تماس با تکین پلاست

ویژگی های پالت های 110*130 استاندارد 

- دارای بیشترین سطح مقطع نسبت دیگر پالت ها

- تنوع کمتر نسبت به انواع دیگر پالت

- قرار گرفتن دو پالت در کنار هم (قرارگیری از ساید 110 در بارگیری کانتینرها)

- ظرفیت این مدل پالت در یک کانتینر 374 عدد است.

- متصل بودن پایه های این مدل پالت به دلیل سطح بزرگ و جلوگیری از خمش آنها

 

وزن پالت های 130 در 110

پالت ۱۳۰،۱۱۰،۱۵ 18.5 کیلو گرمی

بسیار مقاوم و دارای استحکام بالایی هستند و معمولا پتروشیمی هایی مانند پتروشیمی جم، پتروشیمی ایلام، پتروشیمی آریا ساسول از این تیپ پالت استفاده می کنند. 


پالت ۱۳۰،۱۱۰،۱۵ 13.5 کیلو گرمی

 این پالت به نسبت ۱۸.۵ کیلو گرمی وزن سبکتری دارد، پنج کیلوگرم اختلاف وزن این دو مدل می باشد، این پالت اگر چه نسبت به مدل دیگر ضعیف تر می باشد و استحکام کمتری دارد اما همان کاربری را دارد و شرکت هایی که هزینه برایشان مهم می باشد از این مدل پالت استفاده می کنند. پتروشیمی هایی مثل پتروشیمی غدیر، پتروشیمی تبریز و چند پتروشیمی دیگر از این مدل استفاده می کنند.